Головна>Новини
КрНУНовини

Вітаємо із захистом дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!
26.09.21
24 вересня 2021 року у спеціалізованій Вченій раді Д 45.052.01 у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи

КОВАЛЬЧУК Вікторії Григорівни, старшого викладача кафедри систем автоматичного управління і електроприводу, на тему: "Енергоефективне керування регульованим електроприводом електрогідравлічного комплексу з ідентифікацією параметрів гідросистеми", науковий керівник к.т.н., професор кафедри систем автоматичного управління і електроприводу КОРЕНЬКОВА Тетяна Валеріївна.

АРТЕМЕНКА Артема Миколайовича, старшого викладача кафедри систем автоматичного управління і електроприводу, на тему: "Тяговий електропривод з адаптивним керуванням при змінних умовах зчеплення кар’єрних електровозів", науковий керівник: доктор технічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту електричної інженерії та інформаційних технологій ЧОРНИЙ Олексій Петрович.

Після засідання вченої ради дисертанти подякували колегам:

– Ми дуже вдячні всім, хочемо висловити подяку своїм науковим керівникам, дякуємо членам вченої ради та голові професору Михайлу Загірняку і всім співробітникам кафедри САУЕ.

Колектив КрНУ вітає Вікторію Ковальчук та Артема Артеменка із захистом кандидатських дисертацій. Вітаємо і бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

КрНУ