Головна>Новини
КрНУНовини

Показник вакцинації у КрНУ становить 80,67%
27.09.21
Станом на 27 вересня, рівень вакцинації персоналу від COVID-19 у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського досяг 80,67%. Це узагальнений показник вакцинації науково-педагогічних працівників та співробітників допоміжних підрозділів. Більшість щеплених (60,2%) вже отримали по дві дози вакцини.

Показник вакцинації науково-педагогічних працівників значно вищий, ніж аналогічний показник у співробітників допоміжних підрозділів.

Згідно з розпорядженням Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, фактичним підтвердженням вакцинації співробітника вишу наразі вважається сертифікат про повний курс вакцинації або довідка від сімейного лікаря про те, що пацієнт отримав одну дозу вакцини від COVID-19.

Процес вакцинації в університеті триває.

За даними Департаменту освіти Полтавської обласної держадміністрації, показник вакцинації співробітників вищих навчальних закладів області становить 78,54% (станом на 27.09.2021р.). Більшість вишів області мають показник вакцинації 80% і вище. Не перетнув поки що цю межу лише ПНПУ ім. В.Г. Короленка, там навчання відбувається за дистанційною формою.
КрНУ