Головна>Новини
КрНУНовини

Професора Родькіна та професора Драгобецького нагородили почесним знаком «За заслуги перед містом»
28.09.21

28 вересня на сесії Кременчуцької міської ради депутати проголосували (37 – за, 0 – проти) за нагородження професора В’ячеслава Драгобецького (КрНУ) та професора Дмитра Родькіна (КрНУ) почесним знаком «За заслуги перед містом».

Нагороду для завідувача кафедри «Системи автоматичного управління та електропривод» професора Родькіна міський голова Віталій Малецький передав проректору з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті КрНУ доценту Сергію Сергієнко. За станом здоров’я, Дмитро Йосипович Родькін не зміг прибути на нагородження.


Проректор Сергієнко приймає нагороду для професора Родькіна

Отримавши нагороду для свого вчителя, Сергій Сергієнко зазначив, що вона є свідченням визнання у Кременчуці наукової та освітянської спільноти, і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю науковців з міською громадою.

Міський голова повідомив, що за домовленістю, нагороду завідувачу кафедри технології машинобудування професору Драгобецькому він вручить на урочистостях до 100-річчя КрНУ. Наразі Володимир В’ячеславович Драгобецький перебуває у відрядженні у Києві, тому не зміг бути присутнім на сесії міськради.

Почесний знак «За заслуги перед містом» – найвища форма визнання заслуг громадянина перед Кременчуком та кременчуцькою громадою. Започаткована нагорода у 2008 році за рішенням Кременчуцької міської ради. Професори Драгобецький та Родькін отримали її за сумлінну багаторічну працю.

Ось фрагмент проекту рішення Кременчуцької міськради щодо їх нагородження:

– За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток і підтримку промисловості нашого міста, високі професійні якості у галузі наукових досліджень, активну громадську позицію … Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області вирішила:

1. Нагородити почесним знаком «За заслуги перед містом» ДРАГОБЕЦЬКОГО Володимира В’ячеславовича – завідувача кафедри «Технологія машинобудування» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, нагородженого знаком національної академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.», нагородженого Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

2. Нагородити почесним знаком «За заслуги перед містом» РОДЬКІНА Дмитра Йосиповича – завідувача кафедри «Систем автоматичного управління і електроприводу» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, професора, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, нагородженого нагрудним знаком «Петро Могила», знаком Міністерства освіти і наук України «За наукові та освітні досягнення».

КрНУ