Головна>Новини
КрНУНовини

Викладачі та студенти КрНУ сходили на «Науковий пікнік»
27.09.21

25 вересня у Придніпровському парку пройшов «Науковий пікнік». Мета заходу – популяризація науки та міських освітніх закладів. Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського підготував кілька локацій для майбутніх абітурієнтів (деталі у фоторепортажі).

Організаторами «Наукового пікніка» виступили Кременчуцький міськвиконком, Кременчуцький міський департамент освіти та Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського. Участь у пікніку узяли чотири університетські кафедри – кафедра систем автоматичного управління та електроприводу; кафедра автоматизації та інформаційних систем; кафедра електротехніки; кафедра екології та біотехнологій. Також свої експонати (череп, скелет та мозок) надала кафедра здоров’я людини та фізичної культури. Експозиція КрНУ зайняла цілий павільйон. Захід тривав з 15 до 18 години. Павільйон КрНУ відвідало чимало кременчужан.

Наукові пікніки започатковані в Україні у 2013 році. Зазвичай їх проводять у вересні або у травні, і саме у парках та скверах, де для відвідувачів є вільний доступ. Наукові пікніки – всеукраїнська ініціатива на підтримку науки. Вони дають можливість презентувати свій виш та наукові досягнення його викладачів та студентів у неформальній атмосфері.


Доцента Рєзніка з ювілейним логотипом КрНУ відвідувачі бачили вже здалеку.


Одною з перших павільйон КрНУ відвідала заступник міського голови Ольга Усанова


Доцент Дігтяр (кафедра екології та біотехнологій) пояснює дітям принцип роботи мікроскопа.


Доцент Рєзнік і професор Чорний радіють можливості провести суботу на науковому пікніку


Старший викладач Віталій Найда (кафедра автоматизації та інформаційних систем) пояснює відвідувачу принцип роботи експонатів, представлених на виставці.


Студент Дмитро Цвелих представляє свій станок з числовим програмним керуванням. Станок – бакалаврська дипломна робота Дмитра, наразі, у магістратурі, він займається його вдосконаленням.


Фото на згадку: Аїда і скелет. Скелет з кафедри здоров’я людини та фізичної культури сподобався маленькій Аїді найбільше. Вона дуже хотіла з ним сфотографуватися. Скелет не заперечував.


Цьому меланхолійному хлопчику теж більш за все сподобався скелет.


А цього майбутнього абітурієнта зацікавив муляж мозку людини.


Цей малюк довго не відходив від локації кафедри автоматизації і інформаційних систем.


Ще побачимось

КрНУ