Головна>Новини
КрНУНовини

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ З ГОРОДКОВОГО СПОРТУ ПРИСВЯЧЕНІ 100-РІЧЧЮ УНІВЕРСИТЕТУ
11.10.21
11 жовтня проводилися дружні змагання серед студентів та викладачів з городкового спорту, присвячені 100-річчю Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. У змаганнях приймали участь 4 команди студентів і 4 команди викладачів від Навчально-наукового інституту електричної інженерії та інформаційних технологій (ІЕЛІІТ) та факультету економіки та управління (ФЕУ).

У змаганнях серед студентів, 1 місце вибороли представниками ІЕЛІІТ (студенти 141 спеціальності), 2 місце – студенти ФЕУ та 3 місце – також представниками ІЕЛІІТ але 151 спеціальності.

У змаганнях серед викладачів 1 місце також зайняла команда ІЕЛІІТ у складі: зам. декан Саньков С.В., асистент Сохін Н. Л., ст. викл. Самойлов А.М. та ст. викл. Васильєв Д.О. 2 місце виборола команда ФЕУ, яка у фінальних булідах (пенальті) була кращою за рахунок капітана команди – академіка Академії економічних наук України зі спеціальності «Менеджмент», декана факультету ФЕУ, д.е.н., проф. Почтовюка А.Б. В його команді були: почесний гість Любомир Пана, завідуючий кафедри, д.т.н., проф. Драгобецький В.В. та фахівець кафедри менеджменту Тупаленко В.В. 3 місце зайняли також викладачі ІЕЛІІТ: к.т.н., доц. Ченчевой, д.т.н, проф. Прус В.В., к.т.н., доц. Ломонос А.І., к.т.н., доц. Рєзнік Д.В.

На святкування 100 річчя університету прибуло чимало закордонних гостей, серед яких був і ректор Вищої школи європейських та регіональних досліджень у місті Чеські Будейовиці, почесний доктор КрНУ Любомир Пана. Він також спробував свої сили у городковому спорті. У вирішальній партії за вихід у фінал Любомир Панна виконав останній влучний кидок, який дозволив команді поборотися в фіналі за 2 місце.

Суддівська колегія, у складі якої була к.т.н., доцент кафедри АІС Коваль С.С. на фінальному нагородженні переможців визнала беззаперечну перевагу студентів, що свідчить про великий потенціал наших студентів. Тому і викладачам є у чому повчитися у студентів.

Бажаємо нашому університету подальшого розвитку, а викладачам та студентам нових звершень як наукових так і спортивних!

Коваль Світлана


Команди студентів, які зайняли призові місця у змаганні


Команди викладачів, які перемогли у змаганні


Викладачі та студенти кафедри АІС, які брали участь у змаганнях


Зліва направо: завідуючий кафедри, д.т.н., проф. Драгобецький В.В., академік Академії економічних наук України зі спеціальності «Менеджмент», декан факультету ФЕУ, д.е.н., проф. Почтовюка А.Б., к.т.н., доцент кафедри АІС Коваль С.С., ректор Вищої школи європейських та регіональних досліджень у місті Чеські Будейовиці, почесний доктор КрНУ Любомир Пана


КрНУ