Головна>Новини
КрНУНовини

Привітання голови областної державної адміністрації зі 100-річчям КрНУ
13.10.21

Шановний Михайле Васильовичу!

Шановні викладачі та студенти!

Від імені голови обласної державної адміністрації Синєгубова Олега Васильовича сердечно вітаю колектив Кременчуцького національного університету з визначною подією – 100-річчям. За десятиліття, що минули, ваш навчальний заклад виріс у потужний науковий центр, став одним із лідерів вищої освіти країни. Крок за кроком зусиллями педагогів, науковців, керівництва університет нарощував свій науково-освітній потенціал, набувши статус національного. Сьогодні у сузір’ї вишів Полтавщини він займає гідне місце.

Полтава і Кременчук з’єднані дуже міцно. І важливою ланкою наших взаємозв’язків є видатний вчений, український математик, який підкорив Європу, Михайло Остроградський. Вам по праву присвоєно ім’я нашого з вами земляка, який багато зусиль поклав на ниву педагогіки вищої школи.

Сукупний внесок випускників університету в розвиток Полтавської області важко переоцінити. Менеджери і економісти, інженери різних профілів, екологи, біотехнологи і гуманітарії створюють імідж регіону, зміцнюють його економічний, технологічний та соціальний потенціал. Тому для обласної адміністрації підтримка ініціатив кременчуцького університету входить до переліку пріоритетних завдань.

Збереження вищої освіти в Кременчуцькому районі є дуже важливим, адже такі університети здатні враховувати регіональну специфіку, готувати спеціалістів на запити конкретних підприємств. І хоча існування університетів у районних центрах є певним викликом у сучасних умовах, ми разом обов’язково вибудуємо успішну траєкторію розвитку закладу на наступні якщо не сто, то кілька десятків років. Ми уважно спостерігаємо за тими стратегічними кроками, які університет робить задля підвищення своєї конкурентоспроможності, за тим, як він намагається модернізуватися, розвиватися у напрямі реалізації сучасних трендів.

Є всі підстави сподіватися, що університет і далі йтиме магістральним шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні наукові досягнення, новітні технології, виховуватиме громадян нової формації.

Науково-педагогічним працівникам Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського бажаю творчого натхнення, оптимізму у наші непрості часи. Студентам – креативності й особистого розвитку, які допоможуть знайти роботу мрії. Керівництву – витримки й мудрості. Як співається у всесвітньому гімні студентства: «Хай усі процвітають!».

Голова обласної державної адміністрації                О. В. Синєгубов

КрНУ