Головна>Новини
КрНУНовини

14 жовтня – День захисників і захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці
14.10.21

Вшановуємо українських героїв та героїнь – тих, хто захищав і захищає нас, Україну та її територіальну цілісніть під час кривавих боїв. Дякуємо за мужність та героїзм цих людей, а також за мирне небо над головою. Пам’ятаємо, що саме вони є прикладом патріотичного духу, який утверджує повагу до людей, що самовіддано готові принести на олтар боротьби за Україну свої життя. Пам’ятаймо наших захисників та захисниць!

Патріотично-виховний захід, присвячений Дню захисників і захисниць України, відбувся 19 жовтня о 12.00 год. в актовій залі корпусу № 5.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку на честь Героїв АТО-ООС від імені усього колективу студентів, викладачів і співробітників ушанували усіх тих, хто віддав життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини!

З привітанням та напутніми словами до молоді звернулися Крамаренко Юрій Григорович – доброволець батальйону ОУН, голова Громадського об’єднання «Добровольці України», член Консультаційної ради з питань ветеранів при Полтавській обласній державній адміністрації та Балацький Іван Володимирович – учасник Революції Гідності, кавалер Ордена Мужності, радник голови Полтавської обласної Ради.

Учасники творчих колективів університету «Домінанта», «На межі поміж» та «Квінтесенція» виконанням художніх номерів посилили патріотичне та морально-естетичне звучання мети заходу.

Низько схиляємо голову перед подвигом тих, хто самовіддано і жертовно захищає наше майбутнє!

КрНУ