Головна>Новини
КрНУНовини

Гостьова лекція спеціаліста податкової служби
21.10.21
19 жовтня 2021 року на кафедрі обліку і фінансів для студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування», відбулася гостьова лекція Головного державного ревізора-інспектора податкового аудиту ГУДПС у Полтавській області Капліної Яни Миколаївни.

Лекція на тему «Оподаткування суб’єктів малого підприємництва та його роль у формуванні доходів місцевого бюджету» присвячена розгляду фахових компетентностей, які формуються у студентів при вивченні дисциплін «Фінанси», «Податкова система», «Оподаткування суб’єктів підприємництва», «Місцеві фінанси».

Лектор ґрунтовно розкрила теоретичні та практичні аспекти особливостей оподаткування суб’єктів малого підприємництва на сучасному етапі. Було представлено цікавий аналітичний матеріал про суб’єктів малого підприємництва, їх внесок у вигляді податків і зборів у доходи місцевих бюджетів.

Зацікавленість у студентів і присутніх викладачів викликало її роз’яснення особливостей проведення податкових перевірок у таких суб’єктів господарювання.

Лекція відбулася у дружній і творчій атмосфері. Щиро дякуємо представнику стейкхолдера, Капліній Яні Миколаївні, за корисну та цікаву лекцію.


КрНУ