Головна>Новини
КрНУНовини

Студенти університету провели батл «Що? Де? Коли?»
21.10.21

21 жовтня, за ініціативою студради та студпрофкому, у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського пройшов інтелектуальний батл "Що? Де? Коли?". У ньому узяли участь змішані групи студентів (в одній групі – представники різних факультетів).

Студенти, які хотіли зіграти та випробувати свої сили, зібрали команди і прийшли до холу п`ятого корпусу – батл проходив саме там.

Учасники отримали цікаві запитання. Наприклад, про фонтан у формі конусу – його встановили у певному місті і підсвітили помаранчево-червоним світлом. Треба було відгадати назву фонтану, яка відповідала його формі. Студенти відгадали – фонтан називався «Вулкан».

Конкурс відбувався у два раунди. Після завершення другого раунду, журі одразу визначило абсолютного переможця, а ось за друге і третє місце ще тривала напружена битва. Після восьми додаткових запитань все ж таки вдалося визначити призерів.

Переможцем стала команда "Dungeon masters" (І місце), друге місце у команди "Всі свої", на третьому – "Мільярдер, плейбой, філантроп та просто геній".

Усі команди отримали приємні призи від студентського профкому (тортики).

КрНУ