Головна>Новини
КрНУНовини

Академічна мобільність учасників освітнього процесу КрНУ
24.10.21

З метою реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу КрНУ у жовтні 2021 року професор кафедри психології, педагогіки та філософії Г. Ф. Москалик, відповідальний секретар приймальної комісії доц. Д. В. Резнік, директор Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації доц. С. М. Сошенко, завідувач кафедри автомобілів і тракторів доц. Е. С. Клімов, начальник методичного відділу доц. О. В. Ченчева, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки проф. А. Л. Перекрест, доцент кафедри систем автоматичного управління та електроприводу В. В. Ченчевий та студенти університету взяли участь у Міжнародному тижні навчання персоналу в Університеті Економіки м. Бидгощ (Польща) в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

У програмі навчання розглянуто перспективи співпраці з Університетом підприємництва (найбільшим недержавним університетом південної Польщі) щодо обміну професорсько-викладацьким складом (програма Visiting Proffesor), участі в міжнародних проєктах, подвійного дипломування на рівні бакалаврату і магістратури, програм навчання для молодших спеціалістів, можливість участі у літніх школах, стажуваннях, практиках.

Щиро вдячні нашим партнерам за можливість в черговий раз долучитися викладачам та студентам кафедр до міжнародної наукової співпраці!

КрНУ