Головна>Новини
КрНУНовини

VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ONLINE-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ, ПРАВОВІ ТА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА»
22.10.21
20-21 жовтня 2021 р. пройшла VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ONLINE-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ, ПРАВОВІ ТА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА» присвячена 100-річному ювілею витоків Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, організаторами якої виступили Факультет права, гуманітарних і соціальних наук та кафедра перекладу.

Участь у пленарному засіданні та роботі секцій взяли фахівці з у сфері теоретичної та практичної юриспруденції, педагогіки, психології, філології, інших гуманітарних і соціальних наук, культури та мистецтв, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, аспіранти, магістранти та студенти провідних вишів України. Звичайно, серед учасників були представники й інших держав, серед яких Польща, Італія, Франція, Білорусія, Чехія, Австрія та Казахстан.

Метою науково-практичного заходу було обговорення актуальних правових, соціально-культурних та психолого-педагогічних проблем розвитку суспільства.Дякуємо всім учасникам за плідну дискусію,

обмін науковими здобутками та досвідом!


КрНУ