Головна>Новини
КрНУ
Новини

Вихованка доцента Севрюка посіла перше місце на Чемпіонаті України з городкового спорту
05.11.21

Чемпіонат України з городкового спорту (класичні городки) проходив з 30 жовтня по 1 листопада у селі Ставки (Вінницька область). Вихованка доцента кафедри здоров’я людини та фізичної культури КрНУ Миколи Севрюка Альона Захарова (на фото друга зліва) виборола на чемпіонаті перше місце та встановила чотири рекорди України. Микола Севрюк тренує її з 2007 року.

Кременчужанка Альона Захарова посіла на чемпіонаті перше місце серед жінок, встановивши чотири рекорди України: витративши на вибивання 15 фігур 18 биток; на 30 фігур – 39 биток; на 60 фігур – 81 битку; на 90 фігур – 120 биток.


Альна Захарова та її нагороди

Альона – триразова чемпіонка світу, майстер спорту. Заслужений тренер України, доцент Микола Севрюк тренує її з 2007 року. Він переконаний, що у Альони, з її наполегливістю та дисциплінованістю, є всі шанси поліпшити результати, щойно отримані на Чемпіонаті України.

Микола Севрюк – тренер жіночої збірної України з городкового спорту, команду тренує з 2014 року. Альона Захарова – не єдина чемпіонка світу, яку він виховав. Ще дві його вихованки – Світлана Коваль (колишня студентка КрНУ) і Світлана Весеніна – у 2017 році здобули титули чемпіонок світу.

Микола Севрюк розповів, як до нього прийшла тренуватися Альона Захарова та як стала триразовою чемпіонкою світу:

– Альону мені привели хлопці у 2007-му. Я тренував команду, мали виступати на Чемпіонаті України у складі збірної області, щоб допустили до участі, треба було мати у складі команди дівчину, а у мене були лише хлопці. Я сказав: шукайте дівчину, бо не допустять до змагань! І вони привели Альону, вона тоді вже займалася волейболом, легкою атлетикою, добре вхопила техніку, потренувалася з нами і побігла на волейбол. Я знову сказав хлопцям, щоб привели Альону, і вона прийшла, почала тренуватися по два рази на день, щоб добре опанувати техніку, наполеглива була. А вже у 2008-му стала першої чемпіонкою України по городковому спорту в особистому заліку. Потім її узяли до збірної команди України. У 2011-му вони разом зі Світланою Коваль поїхали до Санкт-Петербургу на Чемпіонат світу і обидві стали чемпіонками світу в єврогородках. У 2014-му знову поїхали на Чемпіонат світу, він у Москві проходив. Альона там виборола перше місце серед юніорів у класичних городках, а Свєта узяла друге серед дорослих. Тоді ж, у 2014-му, вони у Москві виконали норматив майстра спорту. А у 2017-му, у Німеччині, знову стали чемпіонками світу – Захарова і Коваль у класичних городках, а ще одна моя вихованка Світлана Весеніна – у єврогородках.

Колектив КрНУ вітає заслуженого тренера України Миколу Севрюка з перемогою його вихованки і бажає подальших успіхів.

КрНУ