Головна>Новини
КрНУ
Новини

Визначено переможців конкурсу студентських робіт Полтавської облради «Від студентського самоврядування до самоврядування громад»
15.11.21
12 листопада 2021р відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, залучення її до активної участі у житті територіальних громад області. За інформацією заступника начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Олесі Дроботенко, цього року на конкурс було подано 17 студентських робіт.Засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт
«Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

Відповідно до Положення про Конкурс, студенти вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації Полтавської області презентували журі свої наукові дослідження з проблем місцевого самоврядування, побудови громадянського суспільства та відповідали на запитання щодо їх змісту.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту наукових досліджень. Керуючись Положенням та зважаючи на рівень розглянутих робіт, журі встановило у 2021 році три Перші, дві Других та три Третіх премії.

Третю премію отримав Максим Комсомольський, магістрант кафедри «Менеджмент», гр. МО-21-1м за наукову роботу «Використання механізму державно-приватного партнерства в сфері надання муніципальних послуг» (керівник Семеніхіна В. В., к.е.н., доцент кафедри «Менеджмент»). Розвиток державно-приватного партнерства сприяє залученню приватного капіталу до інфраструктурної сфери України, яке може допомогти в досягненні головного завдання термінових антикризових заходів у галузі державного фінансування. У більшості випадків практика співпраці з приватними партнерами в сегменті муніципальних послуг використовується у сфері утилізації твердих побутових відходів. Результати проведеного дослідження показали гостру необхідність у консолідації зусиль держави у цій сфері. В своїй роботі Максим довів необхідність розробки рекомендацій щодо побудови моделі державної підтримки розвитку державно-приватного партнерства в Україні.

Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться до Дня місцевого самоврядування.

Товариство студентів, аспірантів та молодих учених кафедри менеджменту

КрНУ