Головна>Новини
КрНУНовини

Студенти КрНУ провели флешмоб «Не мовчи!»
27.11.21
25 листопада, за ініціативи студради та студпрофкому Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, студенти провели тематичну акцію до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. Зокрема організували флешмоб «Не мовчи!».

Флешмоб організували біля головного корпусу університету, участь у ньому узяли кілька десятків студентів. Цією масовою акцією студенти університету намагалися привернути увагу кременчужан до проблеми насильства щодо жінок. Учасники флешмобу тримали в руках плакати «Не мовчи!», «Не будь байдужим!», «Не бійся звернутися по допомогу!».

Крім того студентський актив підготував листівки-пам’ятки з корисною інформацією як діяти, коли ви зіткнулися з проблемою насильства. 25 листопада такі пам’ятки роздавали студентам університету.

Таким чином КрНУ долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Акція триватиме з 25 листопада по 10 грудня включно. Її мета – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок в Україні. В університеті на цей період заплановано чимало тематичних акцій.


Студентки-учасниці акції «Не мовчи!»


Студенти отримали листівки-пам’ятки з корисною інформацією


Студентський актив підготував листівки-пам’ятки

КрНУ