Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студенти КрНУ провели флешмоб «Не мовчи!»
27.11.21
25 листопада, за ініціативи студради та студпрофкому Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, студенти провели тематичну акцію до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. Зокрема організували флешмоб «Не мовчи!».

Флешмоб організували біля головного корпусу університету, участь у ньому узяли кілька десятків студентів. Цією масовою акцією студенти університету намагалися привернути увагу кременчужан до проблеми насильства щодо жінок. Учасники флешмобу тримали в руках плакати «Не мовчи!», «Не будь байдужим!», «Не бійся звернутися по допомогу!».

Крім того студентський актив підготував листівки-пам’ятки з корисною інформацією як діяти, коли ви зіткнулися з проблемою насильства. 25 листопада такі пам’ятки роздавали студентам університету.

Таким чином КрНУ долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Акція триватиме з 25 листопада по 10 грудня включно. Її мета – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок в Україні. В університеті на цей період заплановано чимало тематичних акцій.


Студентки-учасниці акції «Не мовчи!»


Студенти отримали листівки-пам’ятки з корисною інформацією


Студентський актив підготував листівки-пам’ятки

КрНУ