Головна>Новини
КрНУНовини

Студентський актив провів в університеті акцію «Зупинимо СНІД!»
02.12.21

1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в університеті пройшла інформаційно-просвітня акція «Зупинимо СНІД!». Її організатори – студрада та студпрофком КрНУ. Вдячні студенти отримали контрацептиви та довідкову літературу щодо ВІЛ-інфекції.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом започаткований у 1988 році за ініціативою ВООЗ та Генеральної Асамблеї ООН. Україна, разом з іншими європейськими державами, долучилася до всесвітньої акції, і щороку 1 грудня проводить відповідні публічні заходи, які мають просвітницьку мету.

У Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського студенти до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом організували флешмоб «Зупинимо СНІД!». Його учасники тримали в руках символічну рожеву стрічку:

Крім того активісти роздавали студентам контрацептиви та інформаційні листівки і стікери-пам’ятки. Контрацептиви, які при статевому акті є єдиним засобом захисту від ВІЛ-інфекції, студактиву передала громадська організація «Світло надії». Інформаційні листівки підготувала студентська профспілка. Ці корисні речі активісти роздавали студентам перед першим, п’ятим та сьомим навчальними корпусами.КрНУ