Головна>Новини
КрНУНовини

Практичний семінар Кафедра КІЕ + IT-компанія LAMPdev
03.12.21

02.12.2021 року на базі офісу цифрових компетенцій КрНУ кафедра комп’ютерної інженерії та електроніки разом з IT-компанією LAMPdev (стейкхолдером та партнером з дуальної форми навчання кафедри КІЕ) провели практичний семінар за наступними темами: 1. Для чого потрібні системи контролю версій. Вступ до Git (team leader in LAMPdev Сергій Геращенко). 2. Docker як універсальний засіб для запуску web-додатків локально (senior PHP developer LAMPdev Антон Остапченко).

У зв’язку з карантинними обмеженнями семінар проходив в онлайн режимі на платформі Teams. Очно були запрошені викладачі кафедри та кращі студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Загалом у заході прийняли участь більше 80 учасників з комп’ютерних спеціальностей університету (комп’ютерна інженерія, комп’ютерні науки, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології) та стейкхолдери-партнери університету з різних ІТ-компаній та організацій.

Дякуємо директору компанії LAMPdev Дерієнку Андрію Івановичу та його співробітникам за плідну співпрацю та працевлаштування випускників університету.

http://cis.kdu.edu.ua/uk
https://lamp-dev.com
КрНУ