Головна>Новини
КрНУНовини

В спорткомплексі КрНУ відбувся Чемпіонат України по скелелазінню серед вихованців закладів позашкільної освіти
03.12.21
25-27 листопада на скеледромі, розташованому в спорткомплексі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, проводились чергові дитячі змагання. На цей раз місто і університет приймали Чемпіонат України по скелелазінню серед вихованців закладів позашкільної освіти, що проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та Федерацією альпінізму і скелелазіння України.

Змагання відбувалися в дисциплінах швидкість, трудність і багатоборство.

В боротьбі приймали участь 150 спортсмени п`яти вікових груп (8 - 17 років ) з 12 закладів позашкільної освіти ( ДЮСШ, спортінтернати, центри туризму та юнацької і дитячої творчості) з п`яти областей України.

Четверо вихованців секції скелелазіння СК КрНУ прийняли участь у змаганнях, троє з них та двоє представників нашої області з міста Полтава здобули призові місця в різних видах програми та виконали нові розряди.

В складі суддівської бригади були 8 представників Кременчука, серед яких двоє студентів нашого університету.

Призери нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти та науки України та подарунками від спонсорів.

Дякуємо керівництву університету за підтримку.

Чекаємо наступних змагань, а саме Чемпіонату України серед студентів, що традиційно проводиться в березні.

КрНУ