Головна>Новини
КрНУ


Новини

КрНУ підписав угоду про співпрацю з видавничим домом «Гельветика»
21.01.22
20 січня ректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського Михайло Загірняк і директор та засновник видавничого дому «Гельветика» Олег Головко підписали угоду про співпрацю. «Гельветика» здійснюватиме редакційно-видавничу підготовку наукових статей для їх подальшої публікації у наукових журналах КрНУ.

Угодою передбачена підготовка статей для публікації у наукових журналах «Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» і «Екологічна безпека», та у науково-виробничих журналах «Електромеханічні і енергозберігаючі системи» і «Сучасні ресурсоенергозберігаючі технології гірничого виробництва».

Крім того «Гельветика» здійснюватиме ряд заходів для просування зазначених видань до світових наукометричних баз – зокрема Scopus та Web of Science.

Після підписання угоди, сторони висловили сподівання на плідне та довготривале співробітництво.

Видавничий дім «Гельветика» (Одеса) – міжнародне наукове видавництво. Основний напрям його роботи – українська та зарубіжна наукова періодика. Наразі «Гельветика» видає більше 150 фахових періодичних видань України, співпрацює з найкращими університетами країни та Міністерством освіти і науки. На міжнародному рівні ВД «Гельветика» має партнерські стосунки з видавництвами Польщі, Латвії, Литви та з університетськими видавництвами Китаю.
КрНУ