Головна>Новини
КрНУ


Новини

Кременчуцький національний університет долучився до Всеукраїнської акції єднання
16.02.22

16 лютого, у День єднання, колектив Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського долучився до загальнонаціональної акції єднання – о 10-й годині, разом з усією країною, в університеті урочисто підняли державний прапор України та колективно виконали держаний гімн. Науковці зібралися у DC-офісі для участі у освітянському телемосту «Об’єднані Україною». Проведення патріотичних заходів до Дня єднання заплановане також на 17 та 18 лютого.

16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання згідно з Указом Президента України (Указ №53 від 14.02.2022р.). Мета заходу – консолідація суспільства в умовах гібридної війни та посилення інформаційно-пропагандистського тиску з боку країни-агресора.

На виконання рекомендацій Міністерства освіти і науки України, 16 лютого в університеті провели заходи, спрямовані на консолідацію суспільства навколо ідей територіальної цілісності України, її соборності та захисту незалежності нашої держави. Співробітники університету зібралися в актовому залі п’ятого навчального корпусу для спільного виконання державного гімну України та підняття державного прапору.

Водночас у DC-офісі група науковців підготувалася для участі в ініційованому Міністерством освіти і науки всеукраїнському освітянському телемосту «Об’єднані Україною».


Перед початком телемосту «Об’єднані Україною»

Під час телемосту міністр освіти і науки Сергій Шкарлет зазначив:

– Я закликаю кожного з нас завжди зберігати впевненість у нашому спільному якісному майбутньому та підбадьорювати колег, які потребують підтримки. Освітянська спільнота об’єднує чи не найбільше наших співгромадян, саме тому ми маємо завжди залишатися взірцем у всьому! Адже всі ми об’єднані освітою, об’єднані Україною! Від кожного з нас, від нашої впевненості сьогодні залежить наша міць. Давайте продемонструємо усьому світу нашу міць і силу духу, нашу незламність!

На 17-18 лютого в університеті заплановані заходи з підвищення медіаграмотності трудових колективів та здобувачів освіти щодо питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу. Вони пройдуть на кафедрах та факультетах. Також на 17 лютого анонсована зустріч студентів з учасниками АТО/ООС.
КрНУ