Головна>Новини
КрНУ


Новини

Університет обладнав укриття у корпусах №№ 2; 5; 7
27.02.22


За розпорядженням ректора КрНУ, викладачі та студенти університету підготували укриття у другому, п’ятому та сьомому корпусах. Там є першочерговий запас води та засобів гігієни. До робіт також долучилися небайдужі кременчужани. Адреси укриттів: вул. Першотравнева, 20 (корпус №2); вул. Першотравнева, 21 (корпус №7); бульвар Пушкіна, 3 (корпус №5).

Роботи з облаштування укриттів тривали 26-27 лютого. Сьогодні, 27-го, завершили обладнання приміщень у 2-му та 7-му корпусах. Роботу там очолили ректор університету професор Михайло Загірняк, перший проректор Володимир Никифоров та проректор Сергій Сергієнко. У 5-му корпусі роботи велися під керівництвом декана факультету економіки та управління професора Андрія Почтовюка. У другому корпусі процес очолював професор Андрій Перекрест, разом з ним працювали аспіранти його кафедри. Активно переносили меблі та залізо перший проректор Володимир Никифоров та проректор Сергій Сергієнко. З ними разом працювали професор Денис Загірняк, професор Володимир Маслак, доцент Едуард Клімов, доцент Андрій Черниш, викладач Анфіса Шмельова. Керівник канцелярії Лариса Артеменко виготовляла таблиці-вказівники. Над облаштуванням сьомого корпусу працювали всі, зокрема кафедра електротехніки на чолі із завідувачем кафедрою професором В’ячеславом Прусом. До робіт у корпусах долучилося дуже багато викладачів, працювали аспіранти та студенти, які живуть у Кременчуці.Ректор КрНУ професор Загярняк перевірив стан приміщень. Він зазначив:


– Моя задача – забезпечити захист студентам та викладачам університету. Я маю розуміти, де вони зможуть сховатися, та які там умови, адже ми не знаємо, скільки часу людям доведеться просидіти у цих укриттях. Тому я дав розпорядження підготувати їх у найкоротші терміни і забезпечити найнеобхіднішим. Також хочу наголосити, що в цих укриттях можуть знайти захист кременчужани, які живуть десь поруч. Доступ в укриття буде вільний, відповідні служби університету вже проінструктовані.

Укриття у всіх трьох корпусах мають діючу систему вентиляції та працюючі туалети. Також там є певна кількість стільців. У кожному з приміщень вже зібраний запас води та засобів гігієни (натомість якщо зможете принести з собою воду, гігієнічні серветки та туалетний папір, це буде дуже доречно). Усі три укриття мають чималу площу, натомість найбільше підземне приміщення у другому корпусі. У загальну площу укриттів ми зараховуємо не лише площу обладнаних для сидіння кімнат, а й коридори, а вони чималі та достатньо широкі, щоб там змогли розміститися люди.

Потрапити до укриттів можна за вказівниками, розміщеними на зовнішніх стінах будівель університету. Вхід до укриттів на вул. Першотравневій, 20 (корпус №2) та Першотравневій, 21 (корпус №7) – з вулиці. До укриття у корпусі №5 (бульвар Пушкіна, 3) можна потрапити через центральний вхід у будівлю. Укриття відкриють чергові, які цілодобово перебувають у корпусах.

Корпус №7Корпус №5

Корпус №2
КрНУ