Головна>Новини
КрНУ


Новини

В університеті створили пункт волонтерської допомоги територіальній обороні Кременчука
28.02.22


28 лютого науково-педагогічні працівники Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського організували пункт волонтерської допомоги. Мета – збір речей та продуктів для потреб кременчуцької територіальної оборони. Закликаємо студентів, викладачів та небайдужих кременчужан долучатися до спільної волонтерської роботи!

Ініціатори створення університетського волонтерського пункту – професор Лариса Герасименко та викладач Анфіса Шмельова. Вони ж узяли на себе обов’язки контактних осіб.

Пункт працюватиме за адресою: вул. Першотравнева, 20, аудиторія 2104 (другий корпус університету, перший поверх, зліва від центрального входу).

Графік роботи пункту: 9.00 – 17.00, сім днів на тиждень.

Телефони контактних осіб: Анфіса Шмельова – (097) 828-15-16;
Лариса Герасименко – (067) 900-43-65.


Організатори закликають студентів та викладачів університету, а також небайдужих кременчужан долучатися до волонтерської роботи. У першочергових планах – збір продуктових наборів для бійців тероборони. Також будуть відпрацьовуватися й інші напрями.

Станом на 28 лютого, у підрозділів кременчуцької територіальної оборони існує потреба у таких продуктах та речах:

вода питна;

пакети середні/великі для фасування сухих пайків;

їжа тривалого зберігання (ковбаси, тушонка, консерви, печиво/галети фасовані, згущене молоко у пакетах, солодощі, кава, чай тощо);

Також потрібні:

бронежилети;

протигази;

ізолон 300-500 рулонами (для карематів);

рації BAOFENG DM (у пріоритеті) або інші моделі цієї марки.

КрНУ