Головна>Новини
КрНУ


Новини

В університеті відбулася масштабна онлайн зустріч з випускниками шкіл
26.05.22

Зустріч, розрахована на одну годину, тривала майже три години. До заходу долучилися 100 учасників. Найбільшу зацікавленість у випускників викликали дві теми – безоплатні підготовчі курси на базі КрНУ та можливість отримати два дипломи – український і польський. Майбутні абітурієнти попросили про додаткову зустріч, яка попередньо була запланована на наступний тиждень.

Зустріч проводилась для випускників кременчуцьких шкіл та шкіл регіону – зокрема, школярів Білецьківки, Глобиного, Горішніх Плавнів тощо. Модератором заходу виступив відповідальний секретар приймальної комісії КрНУ доцент Дмитро Рєзнік. Автор ідеї – завідувачка кафедри екології та біотехнологій професор Ольга Новохатько. Участь у заході узяли представники кафедр та факультетів університету. Майбутні абітурієнти ставили їм чимало запитань та демонстрували значну зацікавленість.

Дмитро Рєзнік так визначив мету заходу:

– Головним було поспілкуватися з випускниками шкіл, зрозуміти, що їх цікавить та надати їм інформацію про правила прийому 2022 року. І звісно ж, розповісти про університет, про можливості, які дає навчання тут, про спеціальності, на які вони можуть вступати. Аудиторію ми збирали головним чином через кафедри. У кожної кафедри є свої сторінки у Фейсбук, в інших соціальних мережах, там вони і розповсюдили інформацію про захід. Значна частина випускників зайшла через Володимира Валентиновича Никифорова, це його контакти. Ідею провести таку онлайн зустріч подала Ольга Володимирівна Новохатько.

На початку зустрічі її учасників привітав проректор із науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті доцент Сергій Сергієнко. Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Дмитро Рєзнік детально розповів майбутнім абітурієнтам про університет. Він також повідомив, що з 1-го червня в університеті почнуть працювати безоплатні підготовчі курси для вступників. Ця інформація відчутно зацікавила школярів, вони поставили чимало запитань щодо курсів. Також Дмитро Рєзнік розповів про можливість вступивши до КрНУ отримати два дипломи – український та польський. Тема викликала жвавий інтерес слухачів.

Надалі представники кафедр розповіли про спеціальності, які вступники можуть здобути в університеті. У заході узяли участь такі кафедри:

– екології та біотехнологій (доповідач Ольга Новохатько);

– цивільної безпеки, охорони праці, геодезії та землеустрою (доповідач Ольга Ченчева);

– економіки (доповідач Наталія Гришко);

– обліку і фінансів (доповідач Валентина Глухова);

– гуманітарних наук, культури і мистецтва (доповідач Віктор Саранча);

– систем автоматичного управління та електроприводу (доповідач Тетяна Коренькова);

– автомобілів і тракторів (доповідач Сергій Черненко);

– інформатики і вищої математики (доповідач Тетяна Бриль);

– психології, педагогіки та філософії (доповідач Ольга Літвінова);

– філології та видавничої справи (доповідач Ксенія Сізова);

– електротехніки (доповідач Олексій Бялобржеський).

Доповідає Віктор Саранча.

Фрагмент презентації кафедри екології та біотехнологій. Доповідач Ольга Новохатько зробила акцент на випускниках КрНУ, які наразі працюють на кременчуцьких підприємствах. Слухачі почули розповідь випускниці Юлії, яка нині обіймає посаду провідного інженера-технолога в компанії «Лукас».

Доповідає Ольга Ченчева.

Презентація кафедри цивільної безпеки, охорони праці, геодезії та землеустрою.

Фрагмент презентації кафедри САУЕ. Доповідач Тетяна Коренькова наочно продемонструвала, скільки випускників КрНУ наразі працюють на підприємствах Кременчука та регіону. Вона також звернула увагу слухачів на можливість отримати у КрНУ дуальну освіту – вчитися на денному відділенні і паралельно працювати за майбутньою спеціальністю на кременчуцьких підприємствах-партнерах університету.

Директор Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації Світлана Сошенко розповіла випускникам, що вступивши цього року до КрНУ, вони зможуть згодом отримати одразу два дипломи – український та польський, оскільки саме цього року в університеті починає діяти відповідна освітня програма. Ця інформація викликала жвавий інтерес слухачів, вони поставили чимало запитань щодо польських дипломів та взагалі дипломів європейського зразка.

Світлана Сошенко.

У заключній частині зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Рєзнік детально розповів випускникам про правила вступу у 2022 році. Окремо він зупинився на мотиваційних листах, які цього року набули значної ролі при вступі.

Школярі дуже активно долучилися до спілкування, ставили чимало запитань і щодо мотиваційних листів, і щодо нововведеного мультипредметного тесту, а також цікавились, на які спеціальності можна вступити, не здаючи цей тест. Також слухачі просили контакти кафедр і зрештою від них надійшла пропозиція організувати наступну онлайн зустріч. Відповідальний секретар приймальної комісії прийняв пропозицію і чергову зустріч попередньо призначили на наступний тиждень.КрНУ