Головна>Новини
КрНУ


Новини

Старший викладач Олена Пономаренко пройшла стажування на базі Міжнародної школи Да Вінчі у м. Краків, Польща
25.07.22
Старший викладач кафедри перекладу КрНУ Олена Пономаренко пройшла стажування в Міжнародній школі Да Вінчі (Da Vinci’s International school, Краків, Польща).
Стажування тривало з 27 червня по 25 липня. Запрошення долучитися до проекту надійшло від польських колег. Підставою для участі у стажуванні став лист-запрошення директора школи, к.і.н., Пьотра Магєри (на топ-фото).


Під час перебування в Міжнародній школі Да Вінчі старший викладач Олена Пономаренко вдосконалила навички викладання іноземних мов, опанувала сучасні методики викладання з використання мультимедійних пристроїв, які сприяють якісному засвоєнню пройденого матеріалу, а також отримала практичний досвід співпраці з польськими колегами. Дружній колектив школи радо вітав та допомагав у підготовці лекційних та практичних занять. Дуже корисною була можливість перейняття досвіду в оригінальності подання теоретичного матеріалу викладачами школи, що допомагає учням з легкістю засвоювати основні граматичні явища та поповнювати власний словниковий запас.
Олена Пономаренко зазначила, що в процесі стажування їй довелося ознайомитися з чудовим обладнанням, практичними посібниками, сучасними мультимедійними пристроями, додатковими інтернет-ресурсами та програмами, що беззаперечно позитивно вплинуло на професійний саморозвиток та вдосконалення педагогічної техніки.


КрНУ