Головна>Новини
КрНУНовини

Голова студради КрНУ взяла участь у тренінгу лідерів молодіжних рад у Варшаві
08.09.22

Єва Жилова-Вельтер, голова студентської ради Кременчуцького національного університету, стала учасницею українсько-польської зустрічі лідерів молодіжних рад та рухів. Організатор заходу – International Republican Institute (Інтернаціональний Республіканський Інститут). Тренінг проходив у Варшаві (Польща).

Мета зустрічі – обмін досвідом між українськими та польськими молодіжними лідерами. За час тренінгу його учасники отримали чимало нової, корисної інформації щодо діяльності молодіжних рад та молодіжної політики в цілому.

Програмою тренінгу були передбачені численні ознайомчі зустрічі – зокрема, учасники заходу зустрілися з депутатами Сейму Республіки Польщі, який представляє законодавчу гілку влади в державі. Також відбулися зустрічі з польськими волонтерами, які допомагають Україні та українцям, що постраждали від війни, розв’язаної Росією проти України. Окрему зустріч учасники тренінгу мали зі співробітниками українського посольства в Польщі. Крім того організатори заходу забезпечили його учасникам можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом з лідерами молодіжних громадських організацій Польщі.

Підсумовуючи результати поїздки, голова студради КрНУ Єва Жилова-Вельтер зазначила:

– Це було дуже цікаво. Завдяки цьому візиту я, як голова студентської ради, отримала цікавий досвід, побачила як працюють такі організації у Польщі та змогла порівняти якість їх роботи з нашою.

КрНУ