Головна>Новини
КрНУ


Новини

НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИКІВ ЗДОБУВАЧАМИ УНІВЕРСИТЕТУ НА БАЗІ ДСНС
09.09.22

Сьогодні, 9 вересня 2022 року, в рамках співпраці кафедр ЦБГЗ (Цивільної безпеки, охорони праці, геодезії та землеустрою) та АТ (Автомобілів і тракторів) нашого університету з Кременчуцьким РУ ДСНС України в Полтавській області та напередодні Дня рятівника, який в Україні святкують 17 вересня, були проведені виїзні практичні навчання студентів спеціальностей 263 Цивільна безпека та 274 Автомобільний транспорт.

Теоретичні і практичні заняття проводили провідні фахівці ДСНС, інструктори з багаторічним досвідом. В рамках дисциплін «Теорія горіння і вибуху», «Організація та технічне забезпечення аварійно-рятувальних робіт», які викладаються за освітніми програмами, студенти мали змогу отримати теоретичні і практичні знання від фахівців-практиків, які детально пояснили чому виникають неконтрольовані пожежі, роз’яснили, як запобігти пожежі у побуті, яким чином організувати порятунок при виникненні пожежі, розказали про будову та особливості застосування первинних засобів пожежогасіння, продемонстрували спеціалізовану автомобільну техніку.

Кожний студент мав можливість самостійно привести вогнегасник в дію та загасити пожежу в умовах імітованого автомобільного господарства. Також, рятувальники ознайомили здобувачів з тактико-технічними можливостями пожежної техніки та рятувального обладнання, особливостями функціонування служби цивільного захисту у нашому місті. Студенти мали нагоду поспілкуватися особисто з рятівниками, які мають досвід роботи навіть в умовах військового стану.
КрНУ