Головна>Новини
КрНУ


Новини

Під час боїв на Запоріжжі загинув випускник КрНУ Володимир Трусов
09.09.22

Капітан Володимир Трусов закінчив Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського у 2018 році за спеціальністю «Автомобільний транспорт», отримав диплом магістра. На фронт пішов 24 лютого 2022 року – у перший день війни, розв’язаної Росією проти України.

Володимир Трусов народився 25 лютого 1993 року у селі Гриньки Глобинського району. З 11 років займався вільною боротьбою, був чемпіоном Полтавської області та призером Всеукраїнських ігор. У 2009-му приїхав до Кременчука навчатися у Кременчуцькому військовому ліцеї.

Після закінчення ліцею, у 2011-му, вступив до Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного, на факультет аеромобільних військ. У 2015 році закінчив академію та був призначений командиром парашутно-десантного взводу 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. У 2018-му призначений командиром роти снайперів. Того ж року закінчив Кременчуцький національний університет за спеціальністю «Автомобільний транспорт».

Із 2015-го по 2021-й капітан Трусов воював на Донбасі. Брав участь у боях під Мар’їнкою, Авдіївкою, в районі села Зайцеве, шахти Бутовка, станиці Луганської та міста Щастя. 27 лютого 2021 року звільнився з лав ЗСУ у званні капітана.

24 лютого 2022 року, в перший день повномасштабної війни, розв’язаної Росією проти України, Володимир Трусов підписав контракт з *** окремою аеромобільною бригадою.

22 березня 2022 року загинув внаслідок мінометного обстрілу в селі Малинівка Запорізької області.

Нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Володимиру Трусову посмертно присвоєно чергове військове звання «майор».

У 29-річного майора Трусова залишилась дружина і маленький дворічний син.

Колектив університету висловлює щире співчуття родині Володимира Трусова.

Героям Слава! Смерть ворогам!


КрНУ