Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студенти КрНУ провели флешмоб на знак подяки українським бійцям
21.09.22

21 вересня, у День Миру, студенти університету зібралися перед першим корпусом, щоб разом подякувати українським військовим за мужність та самовідданість. Через повітряну тривогу записувати відеозвернення до військових їм довелося в укритті. У День Миру, лише у його першій половині, у Кременчуці пролунало три повітряних тривоги.

21 вересня – Міжнародний День Миру. Відповідне рішення у 1982 році ухвалила Генеральна Асамблея ООН. І зазначила, що День Миру відзначатиметься як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, та запропонувала всім державам і народам припиняти воєнні дії цього дня.

Студентський актив (студрада та студпрофком) Кременчуцького національного університету організував до Дня Миру флешмоб на знак подяки українським військовим, які боронять нашу країну від російських окупантів.

Вранці студенти зібралися перед першим корпусом, щоб записати відео звернення для бійців. Та майже одразу пролунала повітряна тривога і записувати подяку військовим довелося вже в укритті. Студенти звернулися до бійців Збройних Сил України з такими словами:

– 21 вересня – Міжнародний День Миру! Проте після початку війни в Україні ми забули, що означає слово «мир». Висловлюємо подяку нашим янголам-охоронцям – бійцям ЗСУ! За те, що боронять нас і повертають мир в Україну. Навіть під час проведення флешмобу в нашому місті почалася повітряна тривога і звернення ми знімали у сховищі. Але нас не зламати, так, як не зламати і нашу хоробру українську армію! Слава Україні! Героям Слава!

День Миру: 21 вересня, до кінця робочого дня, у Кременчуці пролунало п’ять повітряних тривог. Цього ж дня російські окупанти нанесли ракетний удар по сільській гімназії у селі Григорівка Запорізької області, також були нанесені ракетні удари по об’єктах інфраструктури у Запоріжжі. Вночі 21-го росіяни нанесли ракетний удар по багатоповерхівці у Кураховому – 12 поранених, серед них двоє дітей. Також російські окупаційні війська здійснили 31 обстріл на Донеччині – обстріляли 18 населених пунктів регіону.
КрНУ