Головна>Новини
КрНУ


Новини

Вебінар від Unicheck Україна
20.10.22
Cьогодні 20 жовтня 2022 року у плідній співпраці навчально-методичного відділу та Unicheck Україна (ТОВ «Атиплагіат Україна») було проведено вебінар для здобувачів освіти нашого університету. Такий захід проводився вперше для нашого ЗВО.

Головною темою зустрічі стала проблема академічної доброчесності у вищій освіті та як саме підготуватися студенту до написання своєї роботи з дотриманням норм академічної доброчесності.

Спікер вебінару ̶ Михайло Богдан – менеджер по роботі з корпоративними клієнтами. Основними модераторами та організаторами заходу стали Кеті Савенок (Unicheck Україна) та Ольга Ченчева від нашого університету.

Слова привітання також висловив проректор з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті Сергій Сергієнко.

Цей захід зібрав понад 200 студентів, які, незважаючи на важкі умови військових дій та сигнали повітряної тривоги, вчасно долучилися, підтримували активну дискусію з організаторами, ставили запитання та отримували нові необхідні знання.

Організатори вебінару надали корисні посилання для здобувачів, які можна використовувати для написання кваліфікаційних робіт та інших академічних текстів і перевіряти їх на наявність запозичень:

https://support.unicheck.com/hc/uk - інструкції та відеоінструкції;

https://www.youtube.com/channel/UCjMPspaG1vsUm6hb7VVf0HA/featured - відео по роботі з аккаунтом;

https://unicheck.com/ua/blog/ - корисні статті.

КрНУ