Головна>Новини
КрНУ

Новини

Відбувся веб-чат між студентами КДУ імені Михайла Остроградського та Еріком Сальзманом співробітником економічного відділу Посольства США в Україні
10.03.10

04 березня 2010 року, за ініціативи Посольства США в Україні, зокрема фахівця у справах вищої освіти відділу зв’язків із громадськість Посольства США в Україні Віри Терновської, та відділу міжнародних зв’язків Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського (КДУ) відбувся веб-чат на тему «Комікси як частина американської культури» між студентами груп МП-06-1 та ЕП-09-1 нашого університету та Еріком Сальзманом, співробітником економічного відділу Посольства США в Україні.

Студентів дуже зацікавила така, здавалося б, трішки дитяча тема, адже, як виявилося під час розповіді, прочитані ще у дитинстві комікси мають великий вплив на життя людини у майбутньому.

До уваги студентів була представлена презентація, де було показано весь шлях розвитку коміксів: від перших коміксів і до сьогодення. Крім цього обговорювалася тема популярності коміксів, уподобання дітей, молоді в Україні та США. Також українських студентів зацікавило питання стосовно реагування влади США, точніше навіть сказати, наявність чи відсутність цензури у цій галузі, зважаючи на іноді досить відвертий зміст, здавалося б, таких невинних видань як комікси.Подібний захід у нашому університеті відбувається уже втретє. Нагадаємо, у квітні минулого року відбувся веб-чат між студентами нашого університету та Анаїдою Хаас, заступником прес – аташе Посольства США в Україні, у жовтні – веб-чат із Джеймсом Тербером – визначним професором в сфері державного управління, засновником та директором Центру досліджень з питань конгресу та президента в Американському університеті, федеральний округ Колумбія.

Вважаємо, що такий досвід є досить важливим для студентів нашого університету, оскільки поспілкуватися із носієм іноземної мови,яку вивчаєш, а тим паче, обговорити цікаві для обох сторін питання, є корисним додатком до теоретичних знань, які вони здобувають в університеті.
КрНУ