Головна>Новини
КрНУ


Новини

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики»
18.11.22
17-18 листопада 2022 року представники структурних підрозділів нашого університету взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики", яка відбулася на базі КНУ імені Тараса Шевченка. Захід проходив у плідній співпраці провідних фахівців моніторингу якості освіти ЗВО України, представників МОН та міжнародних партнерів. Були розглянуті можливості та особливості імплементації закордонного досвіду систем забезпечення якості освіти в умовах викликів сучасності для українських університетів. Зауважимо, що наш університет є одним з лідерів у цьому напрямку та має новітні і креативні підходи до моніторингу якості освіти у ЗВО, якими готові ділитися з колегами.

Протягом двох днів конференції учасників супроводжували цікаві спікери, нові ідеї, дружня атмосфера та обмін корисним досвідом. Всі нові отримані знання обов’язково стануть у нагоді нашим провідним фахівцям та будуть впроваджені у внутрішній системі забезпечення якості вищої освіти.

КрНУ