Головна>Новини
КрНУ


Новини

Викладачі та студенти ІЕЛІІТ КрНУ передали гуманітарну допомогу для мешканців прифронтового Бахмуту
21.11.22

Науково-педагогічні працівники та студенти Інституту електричної інженерії та інформаційних технологій (ІЕЛІІТ) КрНУ за один день зібрали та передали до Бахмуту гуманітарний вантаж – свічки, батарейки, ліхтарики тощо. У Бахмуті немає світла та опалення, науковці звідти звернулися по допомогу до кременчуцьких колег. Сьогодні свічки вже розвозять по бомбосховищах прифронтового міста.

17 листопада до керівництва Інституту електричної інженерії та інформаційних технологій звернулись колеги-науковці з Бахмуту, які наразі займаються волонтерською діяльністю. ННІ ІЕЛІІТ пов’язують з Навчально-науковим професійно-педагогічним інститутом Української інженерно-педагогічної академії у Бахмуті роки ефективної співпраці – зокрема, партнерство у наукових дослідженнях, у проведенні конференцій та конкурсів студентських наукових робіт.

Наразі Бахмут, чудове містечко, яке 2021 року відсвяткувало 450-річчя, знаходиться на лінії розмежування і перебуває під постійними обстрілами російських окупантів. У місті немає тепла, електроенергії. Значну частину часу його мешканці проводять в укриттях.

Такий вигляд мають заклади освіти Бахмута

Мешканці міста наразі мають нагальну потребу у свічках, ліхтариках, батарейках. Колега з Бахмуту розповів, що свічки виконують в укриттях подвійну задачу – і освітлюють, і зігрівають, бо коли у приміщенні горить одразу три-чотири свічки, через певний час там стає трохи тепліше. Тому волонтери просили допомогти саме зі свічками. Колектив ІЕЛІІТ швидко відгукнувся на прохання бахмутівців. Дуже допомогло те, що у Кременчуці працює завод з виготовлення свічок, і саме там виготовляють свічки тривалого горіння. Гуманітарний вантаж допомогли сформувати кафедри інституту: САУЕ (зав. каф. проф. Коренькова Т.В.), ІВМ (зав. каф. доц. Грицюк О.С.), КІЕ (зав. каф. проф. Перекрест А.Л.), АІС (зав. каф. проф. Оксанич А.П.), а також студенти груп КН-21-2, Е-19-1, ЕВ-22-2м, ЕС-21-1м.

Студенти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Викладачі кафедри САУЕ

Зібраний для відправки вантаж

Викладачі ІЕЛІІТ разом зі студентами протягом дня зібрали майже 50 кг такої допомоги. Вантаж відправили Новою поштою до Павлограду, а 20 листопада звідти його забрали волонтери, щоб розвезти по сховищах і укриттях.

Разом ми наближаємо перемогу!
Все буде Україна!

КрНУ