Головна>Новини
КрНУ


Новини

Співпраця викладачів КрНУ та ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» в рамках декади гірничо-електромеханічних дисциплін для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
22.11.22
18 листопада з 12.00 до 16.00 та 22 листопада з 10.00 до 12.00 2022 р. викладачі кафедри систем автоматичного управління та електроприводу (САУЕ) КрНУ завдяки співпраці з адміністрацією ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» провели в серію майстер-класів з питань електротехніки, електромеханіки та автоматизації для студентів Відокремленого структурного підрозділу «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» в рамках декади гірничо-електромеханічних дисциплін.

До цих майстер-класів долучилося понад 60 студентів ІІІ-го та ІV-го курсів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ».


Учасники заходу

Відкрила зібрання директорка ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» Наталія ДЗИНА, яка привітала всіх учасників заходу, побажала успіхів студентам та подякувала за співпрацю з викладачами кафедри САУЕ КрНУ.


Директорка ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» Наталія ДЗИНА

Продовжила захід завідувачка кафедри САУЕ, д.т.н., проф. Тетяна КОРЕНЬКОВА з доповіддю про основні переваги навчання за спеціальністю 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка на базі КрНУ ім. Михайла Остроградського: лабораторну базу кафедри, її професорсько-викладацький склад, наукову роботу зі студентством, працевлаштування та т.ін.

Доцент кафедри САУЕ Володимир ЧЕНЧЕВОЙ провів майстер-клас з комп’ютерного моделювання найпростіших електромеханічних систем за допомогою сервісів myPhysicsLab та GeoGebra.


Майстер- клас доцента кафедри САУЕ, к.т.н. Володимира ЧЕНЧЕВОГО

Старший викладач кафедри САУЕ Вікторія КОВАЛЬЧУК продемонструвала можливості програмно-апаратних засобів Інтернету Речей та їх зв`язок з електротехнікою, а також виконала зі студентами ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» дослідження режимів роботи світлодіодів на базі симуляторів програмно-апаратних засобів Arduino.


Демонстрація майстер-класу старшого викладача кафедри САУЕ, к.т.н. Вікторії КОВАЛЬЧУК

Доцент кафедри САУЕ Оксана ХРЕБТОВА показала можливості використання систем автоматизованого проектування електротехнічних пристроїв, які широко використовуються фахівцями електромеханічного профілю у практичних завданнях.


Демонстрація майстер-класу доцента кафедри САУЕ, к.т.н. Оксани ХРЕБТОВОЇ

Старший викладач кафедри САУЕ Артем АРТЕМЕНКО на майстер-класі продемонстрував дослідження електроприводів постійного та змінного струму на базі віртуальних лабораторних стендів з теорії електроприводу. Показав можливості зміни в інтерактивному режимі показників віртуального обладнання та динамічні характеристики електродвигунів, які оперативно відображають ці зміни.


Демонстрація майстер-класу старшого викладача кафедри САУЕ, к.т.н. Артема Артеменка

Здобувачі освіти ВСП «Політехнічний фаховий коледж КрНУ» мали можливість під час майстер-класів у синхронному режимі з викладачами опрацювати нові програмні продукти, дослідити на конкретних прикладах роботу електричних схем, найпростіших електромеханічних пристроїв.

Дякуємо колективу ВСП «Політехнічний фаховий коледжу КрНУ», а саме Наталії ДЗИНІ, Марині БАБАРИКІ та Тетяні РИБІНІЙ за підтримку цієї ініціативи та сподіваємось на подальші зустрічі!
КрНУ