Головна>Новини
КрНУ


Новини

У КрНУ обрали нового керівника студентської ради університету
27.12.22

За результатами відкритого голосування головою студентської ради Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського обрано студентку факультету економіки та управління (група ЕК-21-1) Ольгу Дубовик.

Вибори відбулися на засіданні студентської ради університету. Участь у них узяли голови студентських рад та профспілкових бюро факультетів (9 осіб). На посаду голови студентської ради КрНУ було висунуто дві кандидатури – Тарас Якимець та Ольга Дубовик.

За результатами відкритого голосування Тарас Якимець набрав два голоси, Ольга Дубовик – сім. Більшістю голосів її обрано головою студентської ради університету.

До обрання на посаду голови студради Ольга виконувала обов’язки заступника голови студентської ради університету. 9-11 грудня вона разом із головою профкому КрНУ Іллєю Баранником брала участь у щорічному конгресі громадської спілки «Українська Студентська Ліга». Захід проходив у Житомирі. Щодо результатів зустрічі українського студентства Ольга Дубовик зазначила наступне:

– Делегати від КрНУ змогли налагодити зв’язок між представниками студентського самоврядування та громадськими організаціями для плідної співпраці, спільного розвитку та обміну досвідом. Зараз, у важкі для країни часи, це особливо важливо, бо дає можливість об’єднувати волонтерський та гуманітарний рух студентства.


КрНУ