Головна>Новини
КрНУ


Новини

25 переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу МАН підготували викладачі КрНУ
18.01.23

У Кременчуці пройшов перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН) України. Оприлюднені результати конкурсу. Школярі, чиїми науковими керівниками та консультантами виступили викладачі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, вибороли 25 перших місць.

Кременчуцький національний університет тривалий час ефективно співпрацює з Кременчуцьким відділенням Малої академії наук України, а також з Полтавською обласною МАН. Науковці університету працюють в журі та оргкомітеті щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та готують кременчуцьких школярів до участі у ньому. За системну та ефективну роботу з обдарованою учнівською молоддю ректор КрНУ професор Михайло Загірняк та група науковців університету нагороджені відзнаками Полтавської обласної ради.

В останні дні грудня 2022 року у Кременчуці в онлайн форматі відбувся перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу МАН. Участь у ньому узяла потужна команда науковців КрНУ. Професор Володимир Никифоров, професор Віктор Ляшенко та доцент Оксана Сакун працювали в оргкомітеті конкурсу. Ще восьмеро викладачів університету долучилися до роботи у складі журі секцій. А 17 осіб стали науковими консультантами та науковими керівниками кременчуцьких школярів-учасників конкурсу.

Згідно з оприлюдненими у січні поточного року результатами І етапу конкурсу, учні, яких готували викладачі КрНУ, здобули 25 перших місць. Найбільшу кількість переможців підготували доцент кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки Дмитро Кухаренко (4 призери) та професор Геннадій Москалик (кафедра психології, педагогіки та філософії; 3 призери). Найактивнішу участь у заході узяли фахівці кафедри екології та біотехнологій – п’ятеро викладачів стали науковими консультантами та науковими керівниками школярів-учасників конкурсу. У підсумку кафедра підготувала вісім переможців.

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу МАН

*інформація надана на запит КрНУ Кременчуцьким відділенням МАН України
КрНУ