Головна>Новини
КрНУ

Новини

Cоціальний проект "Материнство: призначення, зобов’язання чи вибір?"
30.03.10

26 березня 2010 року під егідою кафедри перекладу та відділу міжнародних зв’язків Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського був проведений соціальний проект "Материнство: призначення, зобов’язання чи вибір?", приурочений до Дня Матері – дня вшанування матерів усього світу, яке святкується у Німеччині у другу неділю травня.


Основною метою проекту було привернути увагу до проблем материнства, аборту та сім"ї.
Реалізація проекту відбулася у вигляді ток-шоу, в ході якого висвітлилася дана проблематика.
Наш університет радий був вітати гостей із Центру Німецької культури «Відерштраль» (м. Київ), зокрема Голову екзаменаційного центру Австрійського мовного диплому Київ, Миколу Карпіка; представників Центру Майкі Ротерс та Філіпа Шеделя з Німеччини. Також до нас завітали представники Німецького культурного центру «Відербург», на чолі із Директором Центру Світланою Дудко (м. Кременчук).
Тема материнства викликала жвавий інтерес в учасників ток-шоу, була представлена підбірка слайдів з даного питання. Всі ролі учасників ток-шоу та гостей виконали студенти повністю німецькою мовою. До речі, вони не обмежилися знанням іноземної мови, були представлені пісні, танці, вірші.


Окремо потрібно відзначити завідувача кафеди перекладу Інну Пірог, старшого викладача кафедри перекладу нашого університету Антоніну Білоус та студентку гр. ФІЛ-08-1 (1) Дуканич Юлію, які і були авторами та ініціаторами цього проекту.


Наші гості відмітили дуже високий рівень заходу. Проблема, що підіймалася є загальнолюдською і дуже гостро стоїть у нас час, тож було запропоновано провести подібний захід на міському рівні, для більш широкої аудиторії
КрНУ