Головна>Новини
КрНУНовини

Студенти розфарбували стіни укриття патріотичними малюнками
22.03.23

Студентський актив факультету економіки і управління (ФЕУ) та інституту механічної інженерії, транспорту та природничих наук (ІМІТПН) Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського провів в укритті навчального корпусу №5 весняне прибирання, а суворі стіни приміщення студенти прикрасили власноруч написаними малюнками (фоторепортаж).

Кременчуцький національний університет підготував укриття у навчальних корпусах ще 26 лютого 2022 року. Викладачі і студенти дві доби працювали у підвальних приміщеннях вишу, і на вечір 26 лютого укриття у навчальних корпусах №№ 2;5;7 були вже облаштовані. Коли о 20-й годині у Кременчуці пролунала перша повітряна тривога, до університетських укриттів пішли не лише фахівці КрНУ, а й мешканці навколишніх будинків.

Відтоді минув рік. Весь цей час навчальний процес в університеті проходив у змішаному форматі. Натомість 13 березня поточного року студенти вийшли на очне навчання. На жаль, і 13, і 14 березня відзначились рекордною кількістю повітряних тривог, довелося спускатися до укриттів. Саме в цей час і народилася ідея зробити похмурі приміщення трохи веселішими – наприклад, прикрасити їх яскравими малюнками.

Деканат ФЕУ ідею підтримав і забезпечив необхідні для її реалізації матеріали – фарби, пензлі, розчинники тощо. А виконати задум узялися студенти ІМІТПН та ФЕУ. Працювали чотири дні, зокрема і у вихідні. Сюжети для малюнків знайшли в інтернеті і власними силами перенесли їх на стіни укриття – тут допомогли студенти, які свого часу навчалися у міській художній школі. За спільною згодою для малюнків обрали дві головні фарби – жовту та блакитну. Ось що вийшло.


КрНУ