Головна>Новини
КрНУ

Новини

Участь доцента кафедри фінансів та кредиту, Вікторії Безуглої, у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції (Республіка Білорусь)
11.05.10
Із 29 квітня до 1 травня 2010 Вікторія Безугла, доцент кафедри фінансів та кредиту, взяла участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА" (м. Барановичі, Республіка Білорусь). Ця конференція була організована Установою освіти «Барановицький державний університет».Вікторія Безугла виступила із доповіддю на тему "ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: СВІТОВИЙ ДОСВІД"; зустрілася та поспілкувалася із учасниками конференції з Росії, Латвії, Республіки Білорусь, України. Під час поїздки була досягнута домовленість про укладення двостороннього Договору про співпрацю між Барановицьким державним університетом та Кременчуцьким державним університетом імені Михайла Остроградського.Величезне враження справило:
1. Зв"язок науки і практики, були запрошені фахівці, що безпосередньо працюють в галузях економіки. Це підвищило значення отриманих результатів.
2. Насиченість заходів
3. Доброзичливе і гостинне ставлення приймаючої сторони (всі витрати по проживанню взяла на себе приймаюча сторона).
4. Умови проживання студентів ВУЗу (нові гуртожитки, побудовані в 2008 році за рахунок міського бюджету)
КрНУ