Головна>Новини
КрНУНовини

Осінній місячник благоустрою в університеті присвячений Всесвітньому Дню прибирання - 16 вересня
12.09.23

16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу. Особливістю цьогорічного прибирання є суворе дотримання заборон, обмежень, які діють на період війни.

З метою формування культури чистоти, благоустрою, дбайливого ставлення до довкілля, колектив нашого університету приєднався до акції. Cпівробітники та студенти, визначивши ділянки для прибирання, дружно взялися до справи, аби зробити добру справу.

Формати участі в акції різні в залежності від географічного розташування та безпеки. Одним із поширених форматів є онлайн- або цифрове прибирання: можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час; видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії; це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу.

Місячник благоустрою триває! Приєднуємося до акції!

КрНУ