Головна>Новини
КрНУНовини

Ректор КрНУ взяв участь у нараді директорів коледжів і ректорів ЗВО Полтавщини
15.09.23

13-го вересня відбулася робоча зустріч ректорів закладів вищої освіти (ЗВО) Полтавщини з генеральним директором директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олегом Шаровим. Ректор Кременчуцького національного університету професор Михайло Загірняк узяв у ній участь.

Нарада з ректорами ЗВО та директорами коледжів проходила у Полтавському державному аграрному університеті (ПДАУ). У заході взяли участь директори 28 коледжів та ректори 8 університетів Полтавщини.

Мета наради — ознайомлення із завданнями освітньої реформи. Олег Шаров пояснив, що зустріч знаменує початок комунікаційної реформи в галузі освіти. Для директорів коледжів було презентовано доповідь на тему «Основні тенденції у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році».

Ректорам ЗВО Полтавщини та ректорату ПДАУ Олег Шаров представив свою доповідь «Системно-структурна трансформація вищої освіти: війна, повоєнне відновлення, євроатлантична інтеграція». У ній, зокрема, йшлося про переосмислення ролі й завдань коледжів та університетів у розвитку економіки, держави та суспільства.

Посадовець зауважив, що перед українською освітою наразі постали серйозні виклики, але завдяки консолідації зусиль на місцевому та національному рівнях закладам вищої та передвищої освіти вдасться їх подолати за допомогою запланованого реформування освітньої галузі.

Олег Шаров також детально відповів на запитання, які поставили освітяни Полтавщини.

Крім власне КрНУ, на заході були представлені університетські коледжи – ВСП «Політехнічний фаховий коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» та ВСП «Фаховий коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського».


КрНУ