Головна>Новини
КрНУ

Новини

ПРОГРАМА ПРОФЕСІЙНОГО ОБМІНУ ІМ. ГУБЕРТА ГАМФРІ НА 2011-2012 РІК
12.05.10
ПРОГРАМА ПРОФЕСІЙНОГО ОБМІНУ ІМ. ГУБЕРТА ГАМФРІ НА 2011-2012 РІК
2011-2012 Hubert H. Нumphrey Fellowship Program for Mid-Career Professionals

Програма професійного обміну фахівцями ім. Г. Гамфрі повністю фінансується урядом США та проводиться на засадах відкритого конкурсу у більш ніж 100 країнах світу.
За умовами програми учасники протягом шести місяців навчаються в одному з університетів США, та проходять тримісячне стажування у закладах, які відповідають їхній спеціальності. По закінченню учасники отримують сертифікат.

Галузі на 2011-2012 академічний рік:

· Політика та управління у галузі охорони здоров"я
· Лікування та запобігання поширенню наркологічної залежності
· Політика щодо запобігання ВІЛ/СНІДу
· Природні ресурси/ політика щодо довкілля/ зміна клімату
· Міське та регіональне планування
· Економічний розвиток
· Фінансова та банківська справа
· Управління в освіті, планування та політика
· Державна політика та державне управління
· Аграрний та сільський розвиток

Вимоги до учасників програми:

° наявність закінченої вищої освіти;
° наявність щонайменш 5 років досвіду практичної роботи в одній із зазначених галузей;
° вільне володіння англійською мовою;
° наявність досвіду адміністративної роботи;
° вікових обмежень немає
° наявність лідерських якостей та професійного потенціалу

Процедура проведення конкурсу

Кандидати повинні подати анкету (Application Form) в електронному форматі до 4 червня 2010 р. Електронною поштою претенденти будуть проінформовані про про свій статус (відібрали чи ні для проведення інтерв’ю та тестування для подальшої участі).

На підставі конкурсу анкет будуть відібрані кандидати для участі у професійному інтерв’ю та тестуванні з англійської мови (TOEFL). Тільки ті учасники, які складуть іспит на 525 або більше балів (за шкалою для письмового тесту), можуть бути рекомендовані для номінації до Інституту міжнародної освіти у США. Вони також складатимуть офіційний Інтернет-TOEFL приблизно у вересні – жовтні 2010 р. Вартість тестів сплачується Посольством США та Державним департаментом США.

Остаточний відбір фіналістів проводитиметься Інститутом міжнародної освіти (ІІЕ) та експертами у Вашингтоні у січні 2011 року. Учасники конкурсу будуть повідомлені про результат у березні 2011 року.

Програма у США

Програма в США розпочнеться приблизно з початку травня 2011 р. для учасників, які потребують покращення знання англійської мови. Тривалість мовних курсів може бути відповідно від трьох тижнів до двох місяців. На початку серпня учасники програми звичайно розпочинають вивчення своєї галузі в університетах. Практичне стажування може проходити в університетах, клініках, або інших установах, пов’язаних з зазначеною тематикою, приблизно з квітня 2012 р. Повернуться учасники програми до України у червні – серпні 2012 року.

Більш детальну інформацію та анкети можна завантажити зі сторінки Інтернет Відділу преси, освіти та культури Посольства http://kyiv.usembassy.gov/educult_humphrey_ukr.html.

Особисто поспілкуватися з менеджером програми можна зателефонувавши за номером (044) 490-4086.
КрНУ