Головна>Новини
КрНУ

Новини

Оголошено відбір учасників Кременчуцької Літньої екологічної школи
16.06.10

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”,

Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського,

Регіональний ландшафтний парк “Кременчуцькі плавні”,

За підтримки Програми малих грантів Королівського Посольства Норвегії в Україні

Запрошують до участі у проекті:

Кременчуцька Літня екологічна школа

Kremenchuk Ecological Summer School/ KEcSS

Метою проекту є організація інтерактивної школи для молоді населених пунктів, які межують з Регіональним парком "Кременчуцькі плавні", для розробки екологічних туристичних маршрутів, вивчення, охорони та популяризації біологічного різноманіття заповідника та його впливу на регіональний розвиток. Виготовлення постійно діючої виставки фотографій флори і фауни заповідника "Кременчуцькі плавні" та розміщення її у Кременчуцькому міському краєзнавчому музеї.

Для кого?

До участі у проекті запрошуються школярі, студенти, молодь населених пунктів, які межують з Кременчуцькими плавнями (м. Кременчук, м. Комсомольськ, с. Кам`яні Потоки, с. Білецьківка (Полтавська обл.), м. Світловодськ, смт. Власівка (Кіровоградська обл)), та всі, у кого є інтерес і можливість участі. Планується відібрати 28 учасників проекту за мотиваційними анкетами. Цей проект для активістів, які у своїй діяльності хочуть сприяти формуванню та розповсюдженню європейських принципів відповідального суспільства та ефективного природокористування.

Навіщо?

Учасники школи через неформальне навчання набуватимуть навичок польових досліджень екосистем, популяризації біорізноманіття Регіонального ландшафтного парку “Кременчуцькі плавні” через включення до активної природоохоронної діяльності та промоції екотуризму, навчатимуться способам ощадної взаємодії з природою.

В процесі реалізації проекту учасники розроблять та опишуть маршрути, навчаться проводити екскурсії для екотуристів.

В результаті спільної діяльності буде створено постійно діючу фотоекспозицію флори і фауни заповідника “Кременчуцькі плавні” у Кременчуцькому краєзнавчому музеї.

Організатори очікують на зростання зацікавленості серед населення міста Кременчука і регіону біорізноманіттям Кременчуцьких плавнів, поширення екотуризму, об`єднання однодумців навколо ідей охорони природних ресурсів та збалансованого їх використання.

Яким чином?

Необхідні знання та навички учасники отримають під час триденного тренінгу, роботи у творчих групах, польових дослідженнях, майстер-класах з фотографії, топоніміки, краєзнавства, зустрічей з експертами. Кожен учасник матиме змогу побудувати еко-маршрут та провести екскурсію для бажаючих.

Критерії оцінки кандидатур:

Зацікавленість екологією, біорізноманіттям, краєзнавством, уміння фотографувати.

Здатність і бажання популяризувати екосистеми свого регіону, готовність проводити просвітницьку діяльність на тему сталого розвитку, сповідування ненасильницьких методів впливу.

Організатори забезпечують харчування, тренерські матеріали та супровід експертів.

Анкети просимо надсилати в електронному форматі до:

21 червня 2010 року.

На адрес euroclub.kremen@gmail.com. В темі листа просимо вказати KEcSS.

До 22 червня 2010 року вибраним кандидатам будуть надіслані запрошення для участі в проекті. Вступний тренінг запланований на 25 – 27 червня. Протягом липня відбудуться польові етапи проекту у Регіональному ландшафтному парку “Кременчуцькі плавні”. В серпні – представлення результатів.

З питаннями просимо звертатися до координатора проекту – Олега Овчаренка,
тел. +380672768826.

Зразок анкети

КрНУ