Головна>Новини
КрНУ

Новини

Сьогодні набуває чинності безвізовий режим між Україною та Ізраїлем
10.02.11

Сьогодні набуває чинності безвізовий режим між Україною та Ізраїлем


Відділ Міжнародних зв`язків доводить до відома, що 9 лютого набуває чинності Договір між Україною та Ізраїлем про відміну візового режиму для короткострокових поїздок громадян.

"9 лютого цього року набуває чинності безвізовий режим між Україною та Ізраїлем згідно з Договором, підписаним Кабінетом Міністрів України та представництвом Ізраїлю, стосовно відміни візового режиму для осіб, які користуються паспортами громадян цих країн або службовими паспортами України та Ізраїлю", - повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров.

Таким чином, громадяни України та Ізраїлю можуть прибувати на територію іншої країни, перетинати її чи перебувати на території країни без отримання візи на протязі 90 днів та періодом до 180 днів.

Як було повідомлено, міждержавний договір про відміну віз між Україною та Ізраїлем, для поїздок громадян на короткий термін, було підписано 21 липня 2010 року керівниками МЗС двох країн.

Очікують, що перехід на безвізовий режим з Україною дозволить підвищити чисельність українських туристів до 200 тисяч чоловік за рік. Україна - друга країна після Росії з числа пострадянських країн, яка отримала безвізовий режим з Ізраїлем.

Відділ міжнародних зв"язків

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
КрНУ