Головна>Новини
КрНУ

Новини

Візьміть участь у творчому конкурсі та станьте Другом ЄВРО-2012
14.02.11

Візьміть участь у творчому конкурсі та станьте Другом ЄВРО-2012


В Україні та Польщі триває творчий конкурс "Уболіваємо за нашу збірну - Творимо історію разом", що проводиться Місцевим організаційним комітетом "ЄВРО 2012 Україна" спільно з УЄФА та Федерацією футболу України.

Нагадаємо, що це вже друге креативне змагання для уболівальників - нещодавно були підбиті підсумки конкурсу малюнків на тему ЄВРО-2012. До участі у творчому конкурсі запрошується кожен, хто готовий продемонструвати свій талант. Ми надаємо можливість всім висловити неординарне бачення проведення чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™ та його гасла "Творимо історію разом".

Усі переможці отримають статус "Друга УЄФА ЄВРО 2012™", а також подарункові набори з символікою турніру - від кепок та футболок до рідкісних колекційних предметів з лімітованих серій спеціально виготовлених пронумерованих сувенірів. Автори найкращих робіт також отримають спеціальні призи.

У конкурсі можуть брати участь всі охочі віком від 16 років, що змагатимуться в різних категоріях: літературній (вірш, розповідь, опис найкращого досвіду футбольного вболівальника тощо), художній (малюнок, картина, аплікація, клаптикове шиття, колаж, вишивка або дизайн деталі одягу на тему підтримки нашої збірної), фотографічній (світлини за темою конкурсу).

Подавати свої роботи можна до 28 лютого 2011 року, а відбір 18 переможців (по шість із кожної категорії) відбудеться у березні 2011 року. Журі сформоване з числа представників ТОВ "МОК "ЄВРО 2012 Україна" та відомих громадських діячів у сфері мистецтва. Переможці отримають повідомлення електронною поштою або по телефону за контактною інформацією, вказаною при поданні твору. Публічне оголошення переможців конкурсу відбудеться орієнтовно 21 березня 2011 року, а його результати будуть оприлюднені на UEFA.com.

Із правилами конкурсу можна ознайомитись тут.

Відділ міжнародних зв’язків

За матеріалами офіційного сайту ЄВРО 2012 (http://ua.uefa.com)
КрНУ