Головна>Новини
КрНУ

Новини

Вітання з нагоди Дня знань та посвяти у студенти народного депутата України, радника Міністра освіти і науки Сергія Баранова-Морохта
26.08.11

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

БАРАНОВ-МОХОРТ

Сергій Миколайович

Україна, 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

№ 114

від 18 серпня 2011 року

Керівникам вищих навчальних закладів

І-IV рівнів акредитації

Щодо привітання з нагоди

Дня знань та посвяти у студенти

Напередодні нового навчального року у всіх вищих навчальних закладах України відбуваються урочистості з нагоди Дня знань та посвяти у студенти.

Вітаю особисто Вас та увесь науково-педагогічний колектив навчального закладу зі святом. Бажаю міцного здоров`я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових звершень!

Прошу оголосити від мого імені слова вітання першокурсникам та їх батькам під час святкування та оприлюднити відповідне привітання на сайті та у друкованому засобі масової інформації вищого навчального закладу, який Ви очолюєте.

Заздалегідь Вам вдячний!

Народний депутат України,
радник Міністра освіти і науки,
молоді та спорту (з кадрових питань)

С. Баранов-Мохорт

Дорогі першокурсники, батьки і викладачі!

Щиро вітаю вас із цим визначним днем Першовереснем!

Ви вступаєте у чудовий світ творчого пошуку, пізнання наукових таємниць. Бажаю кожному з вас досягти своєї мети та реалізувати її в майбутньому.

Нехай підґрунтям щасливого життя, успішного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття.

Зичу професорсько-викладацькому складу плідної роботи, витримки й терпіння, нових наукових ступенів і наукових звань.

Нехай родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів вашої родини забезпечать ваш душевний спокій і гарний настрій, а вірні друзі сприяють звершенням в ім’я розквіту України.

З повагою,народний депутат України Сергій Баранов-Мохорт

КрНУ