Головна>Новини
КрНУ

Новини

Урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти КрНУ імені Михайла Остроградського
01.09.11
1 вересня 2011 року став незабутнім днем для сімсот сорока п`яти молодих людей, адже цього дня відбулась традиційна урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського найбільшого вищого навчального закладу у місті.
З привітальним словом до першокурсників, їх батьків, гостей, професорсько-викладацького складу університету звернувся в.о. ректора, професор, кандидат технічних наук Луговой Анатолій Васильович , який розповів про численні плюси нашого навчального закладу, запевнивши студентів у тому, що вони не помилилися з вибором, надавши перевагу сучасному вишу європейського зразка.
Як завжди, звучали теплі слова привітань та побажань успішного початку студентського життя від високоповажних гостей – першого заступника голови Полтавської обласної ради Онищенка Володимира Вікторовича, заступника міського голови Кременчука-- Калашника Віктора Васильовича, заступника голови автозаводської районної ради-- Климовських Олександра Івановича, голови студентського профкому-- Суворової Олени Іванівни.
З першого вересня розпочнеться навчальний процес та студентські будні, а напередодні новопосвяченим вже студентам вручили головні атрибути: студентський квиток, залікову книжку та символічний «ключ до знань».
Урочистості продовжилися виступами яскравих колективів художньої самодіяльності та запрошеного на святкування гурту «Квінтесенція».

Бажаємо першому курсу сміливості, терпіння та удачі у навчанні та студентському житті!
КрНУ