Головна>Новини
КрНУ

Новини

Основні заходи присвячені 210 річниці з Дня народження Михайла Васильовича Остроградського
21.09.11


Основні заходи присвячені 210 річниці з Дня народження Михайла Васильовича Остроградського.
13.09.2011 – о 12.30 у актовій залі корпусу №5 відбулась театралізована біографічна композиція


Учасники разом з ректором та проректором
Михайло Остроградський з нареченою


Театралізована постановка діалог батьків Михайла остроградськогоДоцент кафедри вищої математики Кирилаха Наталія Григорівна


Під час виконання гімну університету

21-23.09.2011 – Всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика»

23 вересня 2011 року в рамках Всеукраїнської наукової конференції «Математичне моделювання та математична фізика» ректор Михайло Васильович Загірняк разом зі студентами і викладачами кафедри інформатики та вищої математики відвідали могилу М.В. Остроградського в с.Пашенівка Козельщанського району. Також студенти відвідали музей М.В.Остроградського у Хорошківській школі, яка носить ім’я видатного вченого.


Ректор зі студентами та викладачами біля могили М.В. Остроградського


В музеї Хорошківської школи

24 вересня виповнилося 210 років з дня народження Михайла Васильовича Остроградського. Кременчуцький національний університет був названий на честь цього видатного російського математика і механіка, який народився у селі Пашенне Кобеляцького повіту Полтавської губернії.
23 вересня студентський профком проводив вікторину на тему «Життя та діяльність Михайла Остроградського». Ця вікторина була спрямована на перевірку та покращення знань про великого вченого. Активісти опитували студентів різних курсів та факультетів біля учбових корпусів. Не соромилися запитувати і у викладачів університету, які своїм прикладом заохочували інших студентів. Питання не були важкими, і ті з учасників, які дали вірні відповіді, були нагороджені солодкими призами. Загалом, можна сказати, що багато з тих, хто вчиться у нашому університеті, пам’ятають та знають про нашого земляка і про його діяльність.27 вересня 2011 року відбулося урочисте засідання Вченої ради КрНУ, присвячене 210-річчю з дня народження Михайла Остроградського.
З привітальним словом до членів Вченої ради звернувся ректор ЗАГІРНЯК Михайло Васильович, потім доцент кафедри інформатики і вищої математики КИРИЛАХА Наталія Григорівна доповідала про життя та наукові шляхи Михайла Остроградського

КрНУ