Головна>Новини
КрНУ

Новини

Українська стипендіальна програма Університету Кембриджу
20.09.11

Українська стипендіальна програма: як подати заявку


В рамках Української стипендіальної програми Університету Кембриджу надається фінансова допомога студентам з України, які бажають пройти однорічний курс навчання в магістратурі Університету Кембриджу. Програма фінансується відомим українським бізнесменом Дмитром Фірташем.

Отримати стипендії можуть громадяни України, які поступають на навчання до Університету Кембриджу. Претенденти повинні мати, або здобути найближчим часом, достатню академічну освіту, яка дає можливість поступити на магістратуру, а також на високому рівні володіти англійською мовою.

Кінцевий термін прийому заявок на навчання в 2012-13 навчальному році – 2 грудня 2011 року (початок прийому – 1 вересня 2011 року). В той же час, за деякими напрямками навчання встановлені окремі терміни прийому вступних заявок. Усім бажаючим необхідно ознайомитись з відповідною інформацією на сайті Університету

Для участі в Українській стипендіальній програмі Університету Кембриджу необхідно зробити наступне:

1. Знайдіть Ваш напрям навчання серед переліку доступних курсів у Школі мистецтв та гуманітарних наук, а також у Школі гуманітарних та суспільних наук. Перелік доступних курсів навчання дивіться тут. Зверніть увагу, що, на даному етапі, тільки студенти, які поступають на ці напрямки навчання, можуть претендувати на отримання фінансової допомоги в рамках Української стипендіальної програми.

2. Ознайомтесь зі вступними вимогами відповідно до Вашого напрямку навчання. З ними можна ознайомитись на сторінці учбового відділу Університету, відвідавши сторінку відповідного факультету чи кафедри.

3. Заповніть електронну заявку за вищевказаним посиланням. Зверніть увагу, що Вам необхідно буде підготувати дві академічні рекомендації та одну особисту рекомендацію на англійській мові, в якості доповнення до Вашої заявки. У процесі подачі електронної заявки Вам також необхідно буде сплатити кредитною картою £35 фунтів стерлінгів за послуги Університету.

Ви також можете надіслати запитання на адресу: cus.cam@gmail.com

Відділ міжнародних зв`язків

КрНУ