Головна>Новини
КрНУ

Новини

27 вересня відбулося урочисте засідання Вченої ради університету
29.09.11
27 вересня 2011 р. з нагоди 210-річчя з дня народження видатного українського математика Михайла Остроградського відбулося урочисте засідання Вченої ради університету, на якому було присвоєно звання „Почесний професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського”:
Загірняку Михайлу Васильовичу – член-кореспонденту Національної Академії педагогічних наук України, доктору технічних наук, професору, ректору Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – за особистий внесок у становлення та розбудову університету, відкриття нових спеціальностей, підвищення рейтингу та престижу, створення авторитету на міжнародному рівні;
Родькіну Дмитру Йосиповичу – доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри ”Системи автоматичного управління та електропривод” – за особистий внесок у створення і розвиток наукової школи, підготовку висококваліфікованих кадрів, самовіддану працю на педагогічній та науковій ниві.


За багаторічну плідну працю, значний внесок у підготовку фахівців, розбудову університету вручені нагрудні знаки:
„Петро Могила” – Щетиніну Віктору Терентійовичу, к.т.н., доц. кафедри процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки;
„Відмінник освіти України”:
Касич Аллі Олександрівні,
д.е.н., проф., декану факультету економіки;
Маслак Ользі Іванівні, д.е.н., проф. кафедри економіки;
Саленку Олександру Федоровичу, д.т.н., проф., зав. кафедри процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки.
Вченою радою університету рекомендовані на присвоєння вченого звання професора з подальшим затвердженням Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:
професор кафедри соціально-політічних наук – Поясок Тамара Борисівна – д.пед.н., зав. кафедри соціально-політичних наук;
професор кафедри інформаційно-управляючих систем – Петренко Василь Радіславович – д.т.н., доц. кафедри інформаційно-управляючих систем.


Професорсько-викладацький склад нашого університету поповнився викладачами, які отримали вчені звання професорів і доцентів за рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Атестат професора кафедри економіки отримала декан факультету економіки Касич А.О.


Атестати доцентів вручені:
Перекресту А.Л. – по кафедрі „Системи автоматичного управління та електропривод”;
Білоус Р.М. – по кафедрі соціально-політичних наук;
Буряку Є.В. – по кафедрі менеджменту;
Пирог І.І. – по кафедрі перекладу.

На засіданні Вченої ради університету вручені дипломи кандидата технічних наук Долударевій Я.С., кандидата економічних наук Квятковській Л.А., кандидата біологічних наук Антоновій О.І.

БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ, ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ТА ПОДАЛЬШИХ ДОСЯГНЕНЬ !

КрНУ