Головна>Новини
КрНУ

Новини

Стартувала «Королева університету – 2011»
11.10.11

Стартувала «Королева університету – 2011»

Четвертого жовтня у спортивному комплексі «Політехнік» усьоме стартував молодіжний суперпроект Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського «Королева університету – 2011». Цей захід набрав широкої популярності як у середовищі студентів, так і старшокласників міста. Тож глядацькі трибуни були повністю заповнені. Шанувальники 35 красунь, які стали учасницями відбіркового туру, прийшли зі своїми атрибутами підтримки й були досить активними упродовж усього шоу. Тим більше що цьогоріч воно проходило під гаслами «Євро -2012», тому дівчатам довелося демонструвати не тільки власну красу та чарівність, а ще й спортивний хист.

Удалих стартів і успішного фіналу учасникам побажав ректор університету професор Михайло Загірняк, привітавши їх з початком першого етапу конкурсу. Оцінювало конкурсанток поважне журі на чолі з проректором університету Валентиною Сергієнко.
25 студенток і 10 школярок з’явилися на імпровізованій сцені спортивного залу у відповідному вбранні. Після представлення власних візиток їм довелося позмагатися у вмінні забивати голи у ворота з відстані 10 метрів і качанні пресу. Особливий запал обидві вправи викликали у хлопців, які шалено аплодували кожній із учасниць. Свою майстерність у творчості прийшли продемонструвати групи підтримки та кращі аматори Університету та інших закладів. Допоки вони демонстрували таланти, журі напружено працювало над визначенням 12 найкращих учасниць. Утім переможених не було. Кожна з них отримала велику насолоду від участі в кастингу, а на завершення конкурсанткам, які зійшли з дистанції, вручили по червоній троянді та коробці цукерок.


Фінал конкурсу планують провести 4 листопада у міському Палаці культури. За твердженням організаторів він має бути не менш цікавим і яскравим за попередні шість.

КрНУ