Головна>Новини
КрНУ

Новини

Фіналісти програми `Відкритий світ`
12.10.11

Троє співробітників Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – Гладирь А. І. директор Навчально-наукового центру післядипломної та дистанційної освіти, Почтовюк А. Б., декан факультету управління та Саленко О. Ф., завідувач кафедри процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки, стали фіналістами програми «Відкритий Світ» по темі «Освіта», яку здійснює центр лідерства «Відкритий Світ», у співробітництві з організацією Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils).
Програма „Відкритий Світ” була заснована Конгресом США в 1999 році з ініціативи двох видатних учених і суспільно-політичних діячів Росії та США: академіка Дмитра Сергійовича Лихачова та директора Бібліотеки Конгресу США доктора Джеймса Біллінгтона. В 2003 році програма була поширена на Україну. Головна мета програми «Відкритий Світ» - зміцнення взаєморозуміння та співробітництва між Україною та Сполученими Штатами, шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами, обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.
Нагадаємо, що 2009 року фіналістом цієї програми став Маркевич А.Г., начальник відділу міжнародних зв’язків КрНУ, 2010 року – Касич А. О., декан факультету економіки, Маслак О. І., завідувач кафедри економіки та Левченко Р. М., заступник директора Коледжу КрНУ.
Ми щиро вітаємо наших колег та сподіваємось, що їх участь у цій програмі буде сприяти розвитку нашого університету та визнанню його на міжнародному рівні та на теренах нашої країни.

Очікуйте на нову інформацію після повернення наших колег зі США.


Відділ міжнародних зв`язків

КрНУ